НАГРАДА ЗА 2.Ц

0 resizeУ четвртак, 4. маја у Црвеној сали ДКЦБ-а у 13.00. часова победницима литерарног конкурса „Мој смешни свет“ су додељене награде и дипломе. Дипломе и похвале ђацима и наставницима је доделио председник жирија Слободан Станишић.Петнаест ученика 2.ц и учитељица Мирјана Лончаревић добили су награду и диплому као „Највеселији разред“ на овом конкурсу а ученица Кристина Јухас је похваљена и

појединачно за своја литерарна остварења. Деца су уживала и у петнаестоминутној представи „Помешани лончићи“ коју је извела глумица Ивана Деспотовић по истоименом тексту Слободана Станишића.Овом приликом ученици су уживали у лепом дану који им је донео награде а истовремено научили понешто ново при посети музеја Вука Караџића и Доситеја Обрадовића као и храма Светог Саве, које су посетили овом приликом. Посету је употпунило и посета изложбе у згради РТС-а где су видели слике из личне збирке Михајла Пупина као и фотографије егзотичних птица.